Осіння школа молодого науковця 2.0. _ старт відкриття реєстрації

Шановні молоді вчені!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в рамках реалізації проєкту British Council «Активні громадяни» та спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку» анонсує СТАРТ реєстрації учасників в проєкті – Осінній школі молодого науковця 2.0.

Вперше, учасники Осінньої школи молодого науковця отримають унікальну можливість спілкування з коучерами та фасилітаторами, які протягом тижневого інтенсиву допоможуть Вам отримати нові знання, навички та досвід у вирішенні актуальних питань наукового пізнання, сприйняття себе як активного громадянина у науковій спільноті та дозволять впровадити принципи розвитку особистості в своїй професійній діяльності в межах методики British Council «Активні громадяни».

Тематика Школи є унікальним інструментом для становлення молодого науковця як соціально-свідомої особистості та активного учасника громади.

Тижневий інтенсив буде направлено на прокачування таких Soft Skills:

– становлення себе, як соціально-свідомої особистості;

– пізнання себе як активного діяча та учасника громадськості;

– ідентифікація себе у професійному колі як крок до здійснення власного вкладу у сталий розвиток наукового світу.

Бажаєш бути учасником Осінньої школи молодого науковця?

Проходь реєстрацію за посиланням, https://docs.google.com/…/1Nr_T3Kfz…/edit… та стань одним з 10 перших молодих науковців, що пройдуть інтенсивне навчання та стануть учасниками серії локальних тренінгів за програмою «Активні громадяни».

Осіння школа молодого науковця проходитиме в онлайн форматі з 15 по 21 листопада 2021 р.

Новий сезон інноваційного, освітнього проєкту передбачає такі особливості, а саме:

1) учасниками Школи не зможуть бути молоді вчені, що вже проходили навчання у попередніх Школах;

2) для реєстрації учасника необхідно прикріпити СV: коротке резюме з робочим фото українською мовою у форматі word із зазначенням місця навчання\роботи, наукових інтересів та особистих здобутків науковця об’ємом на більше одного аркушу формату A4. Дана інформація буде використовуватися для знайомства зі слухачами;

3) навчальні заняття будуть доповнені щоденними практичними тренінгами;

4) після проходження навчання слухачі будуть проходити опитування щодо діяльності Школи, а результати оприлюднюватимуться на офіційних ресурсах.

Нагадуємо, що головна мета Осінньої школи молодого науковця – формування унікального освітньо-наукового простору, що сприятиме наданню консультативної допомоги молодим вченим, підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.

Скоріше проходьте реєстрацію. РМУ при МОН очікує саме на тебе!

Модератор проєкту – Катерина Бабікова, асоційований член РМУ при МОН України

babikova.kateryna@gmail.com

Фасилітатор проєкту – Надія Зубченко, член правління з міжнародного співробітництва Громадської організації «Міжнародна фундація розвитку»

Скоріше реєструйтесь! Ми чекаємо саме на ВАС!

Возможно, это изображение (текст)