Чергове засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Сьогодні в дистанційному форматі відбулось чергове засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Під час засідання обговорили хід реалізації поточних проєктів.

На початку засідання було обговорено перебіг Конкурсу проєктів науково-дослідних робіт молодих вчених, які фінансуються за кошти державного бюджету.

Після цього у якості підписантів Меморандуму про співробітництво з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України доєднали Раду молодих учених Одеського національного університету імені І.І. Мечникова,

Дніпровський державний аграрно-економічний університет,

“Консалтингову компанію E-SCIENCE.SPACE”.

Учасників засідання було проінформовано про хід підготовки до видання “Книги рад молодих вчених”, презентовано макет видання, а також обговорили наповнення.

Після цього обговорили стан реалізації проекту “Монографія на грант”. Варто відзначити, що до кінця року йде збір заявок, а після нового року почнеться процедура оцінювання. Положення про конкурс, а також результати минулорічного відбору розміщені на сайті Ради.

В рамках реалізації проєкту “Книга захиснику України” заплановано 12.11.2021 року централізовану передачу книг у бібліотеку військового шпиталю міста Києва. На черзі урочиста передача запланована і в інші військові шпиталі країни. Станом на початок листопада вже 12 рад молодих вчених долучились до реалізації проєкту. Незабаром на офіційному сайті Ради буде розміщено реєстр зібраних книг.

Учасників засідання було проінформовано про перебіг Конкурсу державних іменних стипендій для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. Загалом надійшло 175 заявок. Наразі проведено перевірку аплікаційних форм. Також розглянули питання відповідальності про недостовірно подану інформацію. За результатами обговорення було зібрано пропозиції, які будуть надіслані у якості пропозицій щодо внесення змін до Положення.

У завершальній частині засідання було обговорено актуалізацію інформації щодо індивідуальних планів членів спільноти, складу робочих груп, звітування про діяльність. Наразі оновлено сайт Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки, а також відповідну сторінку на сайті Міністерства освіти і науки України.

Наступне засідання відбудеться 15 грудня 2021 року о 11.00 годині.

Возможно, это изображение (19 человек и текст)