ІІ Всеукраїнський Форум Рад молодих вчених_реліз

ІІ Всеукраїнський Форум Рад молодих вчених, який проходив в м. Київ зібрав амбітних цілеспрямованих молодих вчених з різних куточків України. На форумі особливу увагу приділяли діяльності саме рад молодих вчених регіонів, адже в кожному регіоні наявний свій науковий потенціал. Сьогодні ми представляємо вам діяльність РМВ в Рівненській області.

Рівненщину на форумі представляв Куницький Сергій Олегович – кандидат технічних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідної частини Національного університету водного господарства та природокористування.

16 лютого 2021 року – день, що став відправною точкою створення Регіональної РМВ завдяки візиту в Національний університет водного господарства та природокористування представників РМВ при МОН України. На базі університету було проведено зустріч представників ЗВО області, представників управління освіти і науки при ОДА та Рівненської малої академії наук учнівської молоді.

Після зустрічі було утворено ініціативну групу з представників НУ «Острозька академія», Національного університету водного господарства, Рівненського державного гуманітарного університету, Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім.С.Дем’янчука, ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж». До складу групи увійшло 7 працівників ЗВО та 1 спеціаліст управління освіти і науки при ОДА.

За період тривалістю понад півроку розроблено проект Положення про Раду молодих вчених при Рівненській облдержадміністрації та передано його для управління освіти і науки при ОДА. На даний момент Положення проходить процес юстування.

Така співпраця слугує для комунікації та популяризації молодих вчених області й приносить свої плоди. Зокрема, науковці з ЗВО області взяли участь у низці спільних заходів:

круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів на тему «Цінність води» (березень 2021 р.);

міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки» (травень 2021 р.);

міжнародному науково-практичному семінарі «Водні ресурси: економіка і політика» (травень 2021 р.);

зустрічі з делегацією науковців з Норвегії та відвідуванні виступу Харші Ратнавіри (Harsha Ratnaweera), професора Університету природничих наук (Норвегія), на тему: “Як подолати нові виклики в водному секторі” та Захара Малецького (Zakhar Maletskyi), доцента Університету природничих наук (Норвегія), на тему: “Методи очищення стічних вод в контексті циркулярної економіки: від видалення забруднюючих речовин до відновлення ресурсів” зібрали велику аудиторію з професорсько-викладацького складу, аспірантів та студентів (вересень 2021 р.);

науково-практичному семінарі для молодих вчених «Захист дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії: аналіз вимог та їх реалізація на практиці» (вересень 2021 р.);

– відкритій лекції В. Тарабари, PhD (к.т.н.), професора факультету будівництва та інженерної екології університету штату Мічиган (Іст-Лансінг, США) – для професорсько-викладацького складу та аспірантів на тему: «Методологія викладання основ водопідготовки для студентів і методологія підготовки аспірантів для дослідницької роботи» (жовтень 2021 р.);

– спільній зустрічі з делегацією з Володимирецького ліцею «Колегіум» в рамках наукової співпраці науковців ЗВО області та Рівненської малої академії наук учнівської молоді » (жовтень 2021 р.).

РМУ при МОН бажає науковій спільноті молодих вчених Рівненської області тільки приумножувати свої наукові результати та рухатися тільки вперед.

Возможно, это изображение (8 человек)