Молодіжна наука КНУКіМ – 2021. Культурно-мистецька освіта у викликах часу_конференція_прес-реліз

24.11.2021 р. відбулася Звітна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених: «Молодіжна наука КНУКіМ – 2021. Культурно-мистецька освіта у викликах часу».

Організаторами заходу виступили Рада молодих вчених та Студентське наукове товариство Київського національного університету культури і мистецтв за підтримки Ради молодих учених при МОН.

Основна мета – виявлення і залучення активних, талановитих здобувачів до наукової дискусії і налагодження між ними комунікації задля об’єднання та створення креативного освітньо-наукового простору, стимулювання й підтримка здобувачів вищої освіти у реалізації їх науково-творчого потенціалу та активізація наукової діяльності в цілому.

Під час конференції розглядались питання сучасного стану та перспектив розвитку освіти у сфері культури і мистецтва, особливості освітнього процесу, дистанційна освіта у сфері культури і мистецтва, науково-творчі досягнення здобувачів вищої освіти, створення в КНУКіМ ефективної системи та механізмів забезпечення академічної доброчесності в освітньому процесі.

Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Возможно, это изображение (текст)