Волонтерська премія 2021_прямий ефір

30 листопада 2021 р. о 19:00 прямий ефір в ФБ

Євромайдан SOS

Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод

Що буде?

Святкова церемонія оголошення лауреатів Волонтерської премії 2021.

Волонтерська премія була заснована в 2014 році з метою підтримки звичайних людей, які роблять надзвичайні речі. Вона ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.

Премія є негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити інших людей до суспільно-корисної праці. Саме тому ми відзначаємо усіх без винятку волонтерів, яких було номіновано на Премію, а журі додатково обирає кількох

лауреатів.

Так, щороку незалежне компетентне журі обирає лауреатів Волонтерської премії, історії яких захоплюють найбільше. Проте, ми відзначаємо кожного волонтера та волонтерку, яких було номіновано цьогоріч, адже визначити найкращих просто неможливо.

З честю та задоволенням представляємо членів журі Волонтерської премії 2021 – людей, які точно розуміють важливість волонтерського руху для розвитку ношої країни:

Український музикант, автор пісень, лідер і вокаліст популярного музичного гурту “Антитіла”, волонтер, засновник благодійного фонду Вільні UA – Тарас Тополя.

Генеральна продюсерка регіонального суспільного мовлення України – Марія Фрей;

Вчений, релігієзнавець, історик, який перебував у полоні бойовиків на сході України, член ініціативної групи “1-ше грудня”, член ПЕН Україна – Ігор Козловський; Засновниця громадської організації Small Heart with Art та мережі Шкіл Супергероїв – Євгенія Смірнова;

Керівник Національної скаутської організації України «Пласт» – Станіслав Андрійчук;

Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України – Олеся Ващук.

#ВолонтерськаПремія

#ВолонтерськаПремія2021

#Номінанти2021

#ЄвромайданSOS

Інфо з https://www.facebook.com/EvromaidanSOS

Возможно, это изображение (6 человек и текст)