ІІ Всеукраїнський Форум Рад молодих вчених_реліз

ІІ Всеукраїнський Форум Рад молодих вчених, який проходив в м. Київ зібрав амбітних цілеспрямованих молодих вчених з різних куточків України. На форумі особливу увагу приділяли діяльності саме рад молодих вчених регіонів, адже в кожному регіоні наявний свій науковий потенціал. Сьогодні ми представляємо вам діяльність РМВ в Донецькій області.

Донеччину на форумі представляла Ольга Дзержинська – кандидат технічних наук, голова РМУ при Донецькій обласній державній адміністрації.

20 вересня 2021 року було обрано новий слад до якого увійшли представники з Донбаської державної машинобудівної академії, ДВНЗ «Донбаського державного педагогічного університету», ДВНЗ «Приазовського державного технічного університету», Донецького національного медичного університету, ДВНЗ «Донецького національного технічного університету», Маріупольського державного університету, Інституту прикладної математики і механіки НАН України, Донбаської національної академії будівництва і архітектури, Донецького державного університету управління, Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України.

Рада молодих вчених виступила співорганізатором 4 регіонального форуму «Наука. Бізнес. Інновації» за темою «Smart Region» 23.06.21

Який був направлений на перспективи цифрового розвитку, інноваційні процеси “Освіта 3.0”, SMART-проєкти енергоефективного спрямування.

Рада молодих вчених виступила організатором І регіональної науково-практичної конференції 14.12.2020 р. у м. Краматорськ «Молодь і наука: виклики та перспективи», під час якої молоді дослідники та досвідчені вчені обмінялися цікавим досвідом, корисною інформацією та результатами наукових досліджень інтелектуальної еліти різних наукових галузей Донецької області.

Представники Ради молодих вчених при ДонОДА є учасниками наступних проєктів:

Проєкт «Мобільність для студентів і викладачів» за програмою Еразмус+КА1 з університетом м.Салєрно ( Італія)

Проєкт «Мобільність для студентів і викладачів» за програмою Еразмус+КА1 з університетом м.Генуї (Італія)

Проєкт «Мобільність для студентів і викладачів» за програмою Еразмус+КА1 з університетом економіки м.Варна (Болгарія)

Проєкт EDUQAS «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО» за програмою Еразмус+КА2

Проєкт «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» за програмою USAID та Програмою ім. Фулбрайта

Проєкт QUARSU «Визнання кваліфікацій для підтримки українських університетів» за програмою Еразмус+КА2

Проєкт EduSpace «Відкритий освітній простір для студентів та громади» за програмою EUAID

Проєкт «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» за програмою EUAID

Проєкт «ENGLISH ACCESS microscholarship program» за програмою ACCESS Посольства США в Україні

. Проєкт Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів | (ІВЕХ) «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», країни-учасники – Україна, США, Велика Британія

Проєкт ERASMUS + BIOART DSEA

проєкті програми Еразмус+ напряму імені Жана Моне «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення»

Представники Ради молодих вчених при ДонОДА входять до робочих груп з розробки SWOT аналізу напряму смарт-спеціалізації «Машин обування з використанням сучасних інформаційних технологій (ІТ)» та регіональної програми розвитку освіти Донеччини на 2021-2027 роки.

РМУ при МОН бажає науковій спільноті молодих вчених Донецької області тільки приумножувати свої наукові результати та рухатися тільки вперед.

Возможно, это изображение (11 человек)