Засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

15 грудня 2021 року у дистанційному форматі відбулось чергове засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

На початку засідання було заслухано звіт за 4 квартал 2021 року. Після цього перейшли до заслуховування річного звіту Ради за 2021 рік, тому вже незабаром звіти з’являться на офіційному сайті, а також на сторінці Ради на сайті Міністерства освіти і науки України.

Далі було заслухано стан виконання індивідуальних планів членів спільноти. На основі попереднього опрацювання наданої інформації буде оптимізовано склад робочих груп.

Після цього перейшли до обговорення змін до Положення конкурсу “Молодий вчений року”. Наразі триває обговорення, формується склад організаційного комітету та конкурсної комісії, таким чином у 2022 році конкурс відбудеться.

Далі у якості підписантів Меморандуму про партнерство доєднали Раду молодих учених Інституту зрошувального землеробства Національної академії аграрних наук України,

Раду молодих учених при Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.

Також учасників засідання було проінформовано щодо круглого столу “Молодий вчений: дійсність, майбутнє”, а також про нові ініціативи Ради, зокрема про розмовний клуб іноземної мови молодих вчених, Школу волонтерства молодих учених.

У завершальній частині засідання обговорили Перспективний план діяльності Ради молодих учених при МОН України на 2022 рік, Перспективний план проєктів та заходів Ради молодих учених при МОН у 2022 році.

Також було затверджено річний план проведення “Он-лайн лекторію РМУ”, а також перелік шпиталів у які буде здійснено передачу книг в рамках проєкту “Книга захиснику України”.

Наступне засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбудеться 26 січня 2022 року о 11:00.

Возможно, это изображение (14 человек и текст)