??? МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

Номінації:

1 «Інстанауковець»;

3 «Науковий Facebook блогер»;

98 «Молодий методист року в галузі географічних та геологічних наук»;

100 «Молодий методист року в галузі суспільних і гуманітарних наук»;

ГОЛУБ ГЕННАДІЙ СЕРГІЙОВИЧ – кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної та соціальної географії, голова Ради молодих вчених Волинського національного університету імені Лесі Українки, голова Ради молодих вчених при Волинській обласній державній адміністрації. Дослідження вченого зосереджені в сфері суспільної та політичної географії, регіональної політики та демографії. Автор понад 100 публікацій.

Наукові орієнтири: “Прагну і працюю над тим, щоб моя наукова діяльність дедалі більше приносила практичні, суспільно важливі результати, які б були актуальними для викликів часу та комерціалізовувались в успішні проекти, зокрема розвиваю міждисциплінарні проєкти за допомогою висвітлення досліджень у різних галузях науки. Також вважаю своєю місією, як голови Ради молодих вчених регіону, популяризувати науку в ЗМІ, зокрема працюю в цьому питанні серед владних та бізнесових кіл, для успішної колаборації заради мотивації молодих вчених до науково-дослідної діяльності. А також на власному прикладі вибудовую особистісний бренд сучасного науковця та ілюструю взаємозв’язок наукової діяльності та становлення успішної особистості”, – зазначив Геннадій.

Email: golub.gennadiy@vnu.edu.ua

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек и текст)