??? МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

МАСЛІЙ НАТАЛЯ ДМИТРІВНА – доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Номінація 29 «Науковий стартап»

Здобутки: створила планер для освітян “Мій щасливий навчальний рік”. Ціль якого work-life balance – ефективне планування та організація діяльності, творчого розвитку та психологічного відпочинку освітян. Використовуючи планер освітяни можуть витримувати баланс між роботою, творчою (науковою) діяльністю та планувати час на забезпечення здорового способу життя. Використовуючи механізм створення стартапу “Мій щасливий навчальний рік” та реалізації його продукту можлива комерціалізація інших наукових проєктів.

Номінація 62 «Економіка»

Здобутки: запропонувала науково-прикладний підхід щодо визначення взаємозалежності ВВП в розрахунку на одну особу від вантажообороту за видами транспорту з метою виокремлення транспортних регіонів та ефективного розміщення мультимодальних терміналів, що сприятиме запровадженню дієвих інструментів стимулювання міжрегіональної інтеграції та інтеграції регіональних економічних, інформаційних, освітніх просторів, подолання міжрегіонального відчуження та запровадження дієвих інструментів державної підтримки міжрегіональної інтеграції, виконанню міжрегіональних програм і проєктів.

Номінація 90 «Винахідник року в галузі суспільних і гуманітарних наук»

Здобутки: розробила методологічні засади створення логістичного центру управління та інформаційних технологій забезпечення змішаних перевезень на основі застосування методу графічного структурного аналізу (DFD- діаграми), практична реалізація якого передбачає скорочення операційних простоїв, втрат вантажів, створення територіальної системи управління та підвищення ефективності комплексного управління різними видами транспорту.

Email: masliy.natalia@gmail.com

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек и текст)