??? МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

ЛЕМЕЩЕНКО-ЛАГОДА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Номінація 71 “Філологічні науки”

Здобутки: автор монографії, низки наукових статей у вітчизняних та зарубіжних філологічних часописах та фахових виданнях України. Серед основних те досліджень – збереження та відновлення міноритарних мов, вивчення лексикографічних процесів мов, що знаходяться під загрозою зникнення.

Номінація 92 “Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук”

Здобутки: аспірантка НПУ ім. Драгоманова (Спеціальність 035 Філологія). Автор монографії, низки наукових статей у вітчизняних та зарубіжних філологічних часописах та фахових виданнях України. Серед основних те досліджень – збереження та відновлення міноритарних мов, вивчення лексикографічних процесів мов, що знаходяться під загрозою зникнення.

Номінація 100 “Молодий методист року в галузі суспільних і гуманітарних наук”

Здобутки: викладач кафедри “Іноземні мови” Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Автор навчальних та навчально-методичних посібників з дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням”, статей методичного характеру у виданнях, що рецензуються у наукометричній базі Скопус, фахових виданнях України.

Email: viktoriia.lemeshchenko@gmail.com

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек и текст)