??? МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

Номінація 63 «Менеджмент та управління персоналом»

ГРИНЬКО ПАВЛО ЛЕОНІДОВИЧ

Коло наукових інтересів: теоретико- концептуальні, організаційні, методологічні засади управління підприємствами в умовах цифрових трансформацій; теоретичні та практичні положення з формування стратегії інноваційного розвитку підприємств.

Наукові досягнення:

у 2020 році отримав стипендію Кабінету Міністрів України як молодий учений на 2020 – 2022 роки;

2 жовтня 2020 року відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему: «Методологія управління інноваційним розвитком бізнесу в умовах цифрової економіки»;

у 2018 році отримав сертифікат рівня В2, який підтверджує високий рівень володіння іноземною мовою (Сертифікат № 0062013010). Проводить заняття з іноземними студентами з англійською мовою навчання;

у 2017 р. отримав Подяку від науково-консалтингової компанії «Consilium» (м. Варшава, Польща) за активну участь у розвитку міжнародних зв’язків, значний внесок у розвиток економічної науки та сприяння впровадженню наукових досягнень у Польщі.

Email: pavelgrinko@gmail.com

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек и текст)