??? МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

Номінації 70 “Фізична культура і спорт”

СТАДНИК СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА – кандидат наук з фізичного виховання і спорту. Наукові інтереси полягають у дослідженні організаційно-управлінської та маркетингової діяльності суб’єктів сфери фізичної культури і спорту, а також пошуку шляхів удосконалення системи підготовки спортивних менеджерів в Україні.

Здобутки: досвід науково-педагогічної діяльності – 11 років. Є членом Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації. Маю 80 публікацій, з них 72 наукових, 1 колективна монографія та 7 навчально-методичних праць, у тому числі 28 наукових праць, опублікованих у вітчизняних фахових виданнях та 4 статті у міжнародній наукометричній базі Scopus. Нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм та сумлінне виконання своїх обов’язків. Є редактором Слобожанського науково-спортивного віснику, який входить до Переліку фахових видань України категорії Б.

Email: marchenkodd@mnau.edu.ua

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек и текст)