?????? ВШАНУЄМО ГЕРОЯ УКРАЇНИ – ЮРІЯ ВЕРБИЦЬКОГО!??????

Сьогодні, коли вся країна святкує державне свято – День Соборності України, згадаємо людину, яка поклала своє життя заради миру, цілісності держави та заради свого народу…

Юрій Тарасович Вербицький (25 серпня 1963, Львів, Українська РСР — 21 або 22 січня 2014, біля с. Гнідин, Бориспільський район, Київська область, Україна) — Герой України, сейсмолог, кандидат наук. Син українського геофізика Тараса Вербицького, брат сейсмолога Сергія Вербицького. Активіст Євромайдану; був викрадений разом з Ігорем Луценком невідомими 21 січня 2014 року і вбитий після катувань.

Народився у сім’ї науковців. Корені родини Вербицьких тягнуться аж до XVII століття. Був членом клубу з альпінізму «Екстрем», здійснив сходження на вершини з вищою категорією складності в Криму й на Кавказі. Вищу освіту здобував, навчаючись на геодезичному факультеті Львівського політехнічного інституту за спеціальністю «Приклад- на геодезія».

Співавтор 46 наукових статтей і тез доповідей, цілого ряду рукописних наукових звітів. Професійна діяльність та науковий доробок дали йому можливість 3 грудня 2013 року захистити дисертацію та пройти на заміщення вакантної посади молодшого наукового співробітника відділу сейсмічності Карпатського регіону, але про це він уже не довідався.

Нагороди:

звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.

медаль «За жертовність і любов до України» (посмертно).

Вшануємо Юрія Тарасовича, пам’ятаємо його та бережемо Україну! Слава Україні! Героям слава!

Нагадуємо також, що найкращі молоді вчені мають можливість отримати державні іменні стипендії Героїв Небесної Сотні. Детальніше ознайомитись з умовами можна за посилання:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1017-2018-%D0%BF#Text

Возможно, это изображение (1 человек и текст «юрий тарасович вербицький 25 серпня 1963 22 счня 2014 героï не вмирають! вчна слава i пам'ять!»)