Зимова онлайн школа Волонтерства для молодих учених_ДЕНЬ 2

Тренінг на тему «Лідерство та лідерські якості у волонтерській діяльності. Розвиток soft skills» став логічним продовженням роботи Зимової онлайн школи ВОЛОНТЕРСТВА для молодих учених.

Разом з запрошеною тренеркою Людмилою Пономарьовою учасники та учасниці Школи волонтерства мали змогу відповісти на питання «Хто такий лідер волонтерського руху?»; створити власну скарбничку лідерських якостей, визначити програму їх розвитку; опанувати модель системного мислення “Айсберг”, познайомитись з поняттям «Сторітеллінг» та методами його використання у волонтерській діяльності; активізувати механізми самопізнання та самовираження; прокачати креативність; цікаво і з користю провести час у компанії однодумців. Учасники та учасниці Школи волонтерства приймали активну участь у запропонованих вправах, виконували практичні завдання, із задоволенням працювали у групах, знайомилися з можливостями інтерактивної дошки Miro. Фасилітаторки проєкту Олеся Ващук та Оксана Ташкінова.

Волонтерська програма для молодіжних центрів реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» у партнерстві з ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”, Радою молодих учених при Міністерстві освіти та науки України за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми “Активні Громадяни” від Британської Ради в України

#Школа_волонтерства_для_молодих_учених

#РМУ_при_МОН_України

#Міжнародна_фундація_розвитку

Возможно, это изображение (8 человек и текст)Возможно, это изображение (5 человек)Возможно, это изображение (4 человека и экран)Возможно, это изображение (8 человек и текст)