Участь РМУ при МОН у святкуванні 20-річчя ЄВРОДОК

2 лютого 2022 року РМУ при МОН взяла у святкуванні 20-річчя EURODOC– Європейської ради аспірантів та молодих учених.

Рада молодих учених при МОН щиро вітає наших партнерів та бажає подальшого процвітання, розширення та високих досягнень.

Святкування відбулося у формі панельної дискусії, відео з якої можна переглянути тут: http://eurodoc.net/20

Під час заходу з вітальними словами виступили консультанти РМУ Ірина Дегтярьова (членкиня консультативної ради) та Олександр Березко (член ради EURODOC).

Нагадаймо трохи про відносини з EURODOC

Важливим кроком у євроінтеграційному напрямку стало набуття Радою повноправного членства у EURODOC, що відбулося 28 березня 2014 року на Генеральній асамблеї (Загальних зборах) Eurodoc у Будапешті, за результатами таємного голосування.

У 2015 році РМУ при МОН увійшла до команди Eurodoc Policy Officers. На Загальних зборах у Великому Герцогстві Люксембург 20-23 квітня 2016 р. за результатами таємного голосування до складу Президії Eurodoc на 2016-2017 р. було обрано заступника голови Ради молодих учених при МОН Ірину Дегтярьову. Члени РМУ при МОН беруть участь у роботі таких робочих груп Eurodoc: з питань працевлаштування та наукової кар’єри, з досліджень освітньо-наукової політики, з міждисциплінарних досліджень, відкритого доступу та мобільності.

У 2020 році Рада брала участь у конференції Eurodoc “Open Up Your Science!” та у 2021 р. у конференції «Improving Doctoral Training in Europe, як офіційний член Євродоку».

Детальніше про Євродок тут – http://eurodoc.net/