Книга захиснику України

Шановні друзі!

Маємо добрі новини!

Рада молодих вчених Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича Національної академії наук України долучилася до проєкту «Книга захиснику».

Молоді вчені зібрали понад 60 книг, які будуть передані у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону.

Особлива подяка за підтримку проєкту директору Інституту, доктору історичних наук, професору Соляру Ігору Ярославовичу!

Щиро дякуємо усім молодим вченим Інституту за активну громадянську позицію та голові Ради молодих вчених Артимишину Павлові за організацію збору книг!

Командою РМУ при МОН, за сприяння сучасних українських авторів та видавництв, ініційовано проведення проєкту «Книга захиснику», що полягає у наповненні бібліотек при військових шпиталях зібраннями сучасної української літератури різноманітних жанрів.

«Книга захиснику» – це можливість сказати «дякую» за цілодобову службу, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна.

Запрошуємо долучитися до збору книг для українських воїнів, що перебувають зараз у шпиталях.

Контактна електронна адреса: zknuga@gmail.com

У випадку виникнення додаткових питань просимо звертатися до координатора проєкту (Мар’яна Верхотурова +380969707937).

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Книга Захиснику – це можливість для українських молодих вчених – істориків, юристів, біологів, економістів, хіміків сказати ДЯКУЮ українським артилеристам, піхотинцям, розвідникам, військово-морським піхотинцям, десантникам і всім іншим Захисникам за можливість творити українську науку!