Регіональна зустріч Рад молодих вчених Чернівецької області

9 лютого 2022 року на базі Чернівецької обласної державної адміністрації відбулася регіональна зустріч рад молодих вчених Чернівецької області. Зустріч була проведена при підтримці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На початку зустрічі з вітальним словом до всіх учасників звернулися начальник управління науки та інновацій Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Яна Тихохід та голова Ради молодих вчених МОН України Олеся Ващук.

Після цього перейшли до проведення регіональної зустрічі за наступним Порядком денним:

1. Презентація ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки щодо створення Офісу підтримки вченого.

2. Обговорення проблем, пов‘язаних з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок.

3. Обговорення можливостей і викликів у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених регіону зокрема.

Кожен із учасників зустрічі міг висловитися за питаннями означеними в Порядку денному.

У завершальній частині зустрічі було передано зібрані книги молодими вченими Чернівецької області до бібліотеки військового шпиталю в м. Чернівці в рамках Всеукраїнського проєкту «Книга захиснику України».

Возможно, это изображение (9 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (11 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)