Регіональна зустріч Рад молодих вчених Івано-Франківської області

8 лютого 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась Регіональна зустріч молодих вчених області за таким Порядком денним:

1. Ініціатива РМУ при МОН щодо створення та засад функціонування Офісу підтримки вченого.

2. Проблеми пов’язані з підтримкою науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок.

3. Можливості і виклики у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема.

4. Обговорення доцільності утворення Ради молодих учених при обласній державній адміністрації.

На зустрічі були присутні представники Рад молодих вчених регіону, представник департаменту освіти і науки при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Під час обговорення було розглянуто питання взаємодії представників Рад молодих вчених регіону з органами влади, впровадження науково-технічних розробок у виробництво, посилення співпраці між Радами молодих вчених заходу країни.

За результатами обговорення учасники заходу підтримали ініціативу щодо утворення Ради молодих учених при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Загалом проведення заходу посприяло активізації діяльності молодих учених, а також дозволило виокремити стратегічно важливі питання у діяльності науковців.

Возможно, это изображение (11 человек, люди стоят и в помещении)