ЗИМОВА ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ _ відкриття

07 лютого 2022 р. розпочала свою роботу Зимова школа молодого науковця Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в рамках реалізації проєкту British Council «Активні громадяни» та спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку». Проєкт реалізується за підтримки проєкту Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості, що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

Фасилітатори Школи Олеся Ващук та Андрій Ізовіта привітали учасників та розповіли про мету Школи – унікального інструменту для становлення молодого науковця як соціально-свідомої особистості та активного учасника громади.

Запрошений експерт Михайло Шепітько виступив щодо розуміння програми «Активні громадяни» та «Визнання молодого вченого у форматі «Я: ідентичність і культура». В ході цього учасники мали змогу засвоїти та обговорити наступні теми: явні та приховані складові нашої ідентичності; особистість молодого вченого: можливості та виклики. Для учасників також було проведено наступні вправи: «Позитивне сприйняття відмінностей» та «Стіна слави».

Запрошений експерт разом з фасилітаторами ділились практичним досвідом та власними прикладами, що дозволить учасникам застосувати отриманні знання у своїй науковій та професійній діяльності.