?????? ВШАНУЄМО ГЕРОЯ УКРАЇНИ – ДМИТРА МАКСИМОВА! ??????

Вшануємо юного Героя України, який врятував життя кільком хлопцям, прикривши їх від вибуху бойової гранати, поклав своє життя заради миру, цілісності держави та заради свого народу…

7 листопада 1994 — 19 лютого 2014 — студент, спортсмен-дефлімпієць, герой НЕБЕСНОЇ СОТНІ, Герой України.

Народився 17 листопада 1994 року у Києві в родині Вячеслава та Лідії Максимових. Є молодша сестричка Ульяна.

Навчався у школі № 118 міста Києва. Потім вступив до Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету ДПС України.

Майстер спорту України, срібний (у командному заліку) призер та бронзовий (в особистому заліку) призер з дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії 2013 року. Бронзовий призер Чемпіонату світу зі східних єдиноборств серед глухих, що проходив на острові Маргарита (Венесуела) з 17 по 24 вересня 2012 року. Він був надією національної збірної спортивної команди України.

ВШАНУВАННЯ:

22 травня 2014 року у Києві у вестибюлі середньої загальноосвітньої школи № 118 (вулиця Тульчинська № 5), де навчався Герой, йому було відкрито меморіальну дошку.

за рішенням Спортивної федерації глухих України, Національного комітету спорту інвалідів України на честь Героя щороку проводитиметься Відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху пам’яті Дмитра Максимова. Перший такий турнір пройшов 21 червня 2014 року в спортивному комплексі “Сокіл”.

студенти столичного фінансово-економічного коледжу, де навчався Діма за свій рахунок встановили пам’ятник на могилі героя. Також у коледжі відкрили меморіальну дошку на його честь.

НАГОРОДИ:

Орден «За заслуги» III ст. (3 грудня 2013) — за досягнення високих спортивних результатів на XXII літніх Дефлімпійських іграх у м. Софії, виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.

Медаль «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП, червень 2015) (посмертно).

Вшануємо Дмитра Максимова, пам’ятаємо його та бережемо Україну! Слава Україні! Героям слава!

Нагадуємо також, що найкращі молоді вчені мають можливість отримати державні іменні стипендії Героїв Небесної Сотні. Детальніше ознайомитись з умовами можна за посилання:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1017-2018-%D0%BF#Text

Возможно, это изображение (1 человек и текст «дмитро вячеславович максимов 17 листопада 1994 一 19 лютого 2014 героï не вмирають! вчна слава i пам'ять!»)