Весняна школа молодого науковця 2.0. _ старт відкриття реєстрації

Шановні молоді вчені!

Наша держава сьогодні переживає надзвичайно складний, болісний та важливий період власної незалежності, права на свободу, права на життя в цивілізованому, європейському суспільстві.

І саме сьогодні, як ніколи, важлива взаємна підтримка, взаємна допомога та продовження роботи на шляху до підготовки конкурентоспроможних, високоосвічених учених України, формування унікального освітньо-наукового простору, створення комунікаційних платформ для обміну знаннями, результатами наукових досліджень, надання консультативної допомоги та спілкування в колі однодумців.

Незважаючи на військові дії на території нашої держави, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та команда науковців-однодумців продовжують свою роботу та заплановані заходи.

Ми анонсуємо старт відкриття реєстрації на участь у Весняній школі молодого науковця 2.0. Запрошуємо до тижневого онлайн інтенсиву всіх бажаючих молодих науковців.

Весняна школа молодого науковця 2.0 – це і комунікація з лекторами, які протягом тижня допоможуть здобути нові знання, поділяться власним практичним досвідом, це і унікальна та необхідна сьогодні змога спілкування в колі однодумців, патріотів та можливість пошуку спільних вирішень проблемних питань.

Друзі, кількість учасників – 50. Тож проходьте реєстрацію за посиланням,

https://docs.google.com/…/1eICA…/edit

Весняна школа молодого науковця 2.0 проходитиме в онлайн форматі з 14 по 20 квітня 2022 р. Час навчання: 16:00 – 19:00.

Проходьте реєстрацію. РМУ при МОН очікує саме на тебе!

Модератор проєкту – Катерина Бабікова, асоційований член РМУ при МОН України

babikova.kateryna@gmail.com

Возможно, это изображение (цветок, на открытом воздухе и текст)