“ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ТА ДІЇ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ У ВОЄННИХ УМОВАХ” – ДРУГИЙ ТА ТРЕТІЙ ДЕНЬ ТРЕНІНГІВ

03.05 та 04.05 продовжилось тренування майбутніх тренерів для наших громадян за програмою “Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах”.

03.05 учасники курсу тренінгів вчились розрізняти інформацію та дезінформацію, дізнавались про алгоритми дій з вибухонебезпечними пристроями, а найголовніше складали та презентували свої плани дій на випадок небезпечних та незвичайних ситуацій (тренер – викладач ТДАТУ ім. Дмитра Моторного Вікторія Лемещенко-Лагода).

04.05 курс тренінгів було продовжено такими темами як “Дії населення під час обстрілів зі стрілецької зброї; під час обстрілів важкої артилерії; під час обстрілів системами залпового вогню” (тренер – голова РМУ при МОН Олеся Ващук), “Дії населення під час хімічної атаки”, а також “Перша невідкладна домедична допомога” (тренер – секретар РМУ при МОН, фасилітатор Андрій Хорольський).

Протягом тренінгів було опрацьовано алгоритми дій, надано поради щодо організації населення, відпрацьовано основні рушійні механізми та прийоми. Підготовка майбутніх тренерів триває.

Возможно, это изображение 7 человек и текст