Конференція молодих вчених

11.05.2022 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування у дистанційному режимі відбулось пленарне засідання в рамках міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки». Соорганізатором конференції виступила Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

На початку засідання до учасників з вітальним словом звернулась Савіна Наталія Борисівна проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Національного університету водного господарства та природокористування. У своєму виступі доповідач акцентував увагу на важливості наукової діяльності, особливо у воєнний час, а також підтримці заходу у науковому середовищі.

Після цього з вітальним словом звернувся Хорольський Андрій – секретар Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. У вітанні було зроблено акцент на масштабності заходу, охоплені учасників, а також авторитетності та фаховому визнанні доповідачів. Все це свідчить про високий рівень організації заходу та визнання його в професійному середовищі.

Надалі перейшли до заслуховування доповідей в рамках пленарного засідання. Тематика доповідей охоплювала проблеми реального сектору економіки.

Заслуховування доповідей почалось із презентації наукових досягнень науковців Національного університету водного господарства та природокористування. У доповіді було зазначено про високу активність та вагомий внесок молодих науковців у наукових дослідженнях установи. Після цього заслухали доповіді про водоочисні технології в умовах воєнного стану, застосування геоінформаційних технологій в екологічних дослідженнях, фізіолого-біохімічні реакції прісноводних тварин вплив на забруднювачі, техногенні ризики викликані біологічними перешкодами на прикладі водойми-охолоджувача Запорізької АЕС, критерії ранжування вугільних шахт за придатністю до селективної розробки запасів із закладанням, флокулянти із знезаражуючими властивостями та дезінфектанти в прогресивних технологіях, особливості податкової політики України в умовах військових дій.

Серед доповідачів були представники закордонних інституцій, а також провідні вітчизняні науковці.

Після заслуховування доповідей було обговорення.

У завершальній частині було підведено підсумки та прийнято резолюцію.

Завтра відбудеться продовження роботи конференції. Зокрема будуть заслухані секційні доповіді.