Регіональна зустріч Рад молодих учених Донецької області

Сьогодні у дистанційному режимі відбулась завершальна регіональна зустріч Рад молодих учених Донецької області. Потужним початком зустрічі стало представлення представника від Донецької області до Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Завдяки цьому до нашої спільноти доєднано нового асоційованого члена. І це подія.

У дружній та невимушеній атмосфері кожен із учасників зустрічі презентував діяльність Ради молодих учених закладу, а також взяв участь в обговоренні питань важливих саме для молоді. Свою діяльність презентували: Маріупольський державний університет, Донецький державний університет управління, Донецький національний технічний університет, Донбаський державний педагогічний університет, Приазовський державний технічний університет.

Говорили про міжнародні проєкти, наукові заходи, фінансування діяльності рад молодих учених, залучення молодих учених до складу Вченої ради установи, конкурси наукових робіт, правове визначення статусу молодого науковця, а також про комунікації. Кожен обмінявся досвідом, власним баченням.

Логічним завершення зустрічі стала пропозиція укладання угоди про співробітництво між Радами молодих учених області.

Вдячні департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації за сприяння в організації цього заходу. Завдяки Вашій підтримці ми рухаємося вперед та ставимо перед собою найамбітніші цілі, а також створюємо нові проєкти.

Ми вдячні кожному за участь у цьому заході.

Завдяки Вам ми рухаємось вперед та намагаємось бути кращими. Завдяки Вам можливості доводяться справою.