Чергове засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

11.10.2021 у дистанційному форматі відбулось засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. На початку засідання членів Ради було ознайомлено з результатами зустрічі, яка відбулась за участі Ольги Будник, уповноваженого Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту. Зокрема, за результатами зустрічі обговорено напрямки співпраці з пані Ольгою Будник, уповноваженим Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту та РМУ при МОН та Національним Фондом досліджень щодо проведення спільного заходу.

Після цього учасникам було презентовано концепцію спільного заходу, а також поетапний план підготовки. За результатами обговорення схвалено концепцію та порядок підготовки до заходу, який відбудеться 10 листопада 2021 р. Тому слідкуйте за анонсами Ради на сторінці у Facebook.

У завершальній частині засідання обговорили ряд поточних організаційних і етичних питань пов’язаних із функціонуванням Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Наступне засідання Ради відбудеться 11 листопада 2021 р. о 11.00.

Возможно, это изображение (14 человек, борода, экран и текст)