Створення та ефективне просування власної цінності_тренінг

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України долучалась до проведення Школи лідерства, яка організована Державним біотехнологічним університетом.

07.12.2021 року секретар Ради Андрій Хорольський провів тренінг “Створення та ефективне просування власної цінності”, а також мав змогу поспілкуватись з представниками наукової спільноти Харківської області.

Нагадуємо, що Школа лідерства заснована Радою молодих вчених Державного біотехнологічного університету, яка спрямовує свої зусилля на розвиток і вдосконалення soft-skills здобувачів вищої освіти. Така форма роботи дозволятиме відстежувати актуальні проблеми, які є в учасників, сприятиме усвідомленню ними своїх індивідуально-типологічних особливостей, а також їх ефективному використанню у своїх колективах. Формування успішних лідерів передбачає перенесення здобутих знань і навичок у середовище студентства, що забезпечує більшу результативність виховної роботи в університеті.

Мета Школи лідерства – це вдосконалення soft-skills здобувачів для кращого функціонування колективу університету.

Завдання Школи лідерства – це поглиблення знань здобувачів вищої освіти про самих себе, свої психологічні особливості, усвідомлення ними своїх дій і думок, зміцнення позитивних якостей особистості, відпрацювання комунікативних здібностей, формування стратегії дій лідерів з перенесення здобутих знань і навичок на весь студентський колектив.

Варто зазначити, що посилення співпраці відбулось після проведення Осінньої школи молодого науковця 2.0, яка була організована Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, тому запрошуємо до співпраці!

Возможно, это изображение (14 человек, экран и текст)