Книга захиснику_Рада молодих вчених Інституту біології тварин НААН, м. Львів

Шановні друзі, маємо добрі новини!

Рада молодих вчених Інституту біології тварин НААН, м. Львова долучилася до проекту #Книга_Захиснику.

Молоді вчені зібрали понад 100 книг, які вже найближчим часом будуть передані у військовий шпиталь. До проєкту долучилися не лише молоді вчені, але й усі науковці та працівники Інституту.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проєкту за активну громадянську позицію!

Особлива подяка за організацію збору Голові Ради молодих вчених Інституту біології тварин НААН пані Лесі Понкало.

Книга Захиснику – це можливість для українських молодих вчених – істориків, юристів, біологів, економістів, хіміків сказати ДЯКУЮ українським артилеристам, піхотинцям, розвідникам, військово-морським піхотинцям, десантникам і всім іншим Захисникам за можливість творити українську науку!

Командою РМУ при МОН, за сприяння сучасних українських авторів та видавництв, ініційовано проєкт «Книга захиснику», що полягає у наповненні бібліотек при військових шпиталях зібраннями сучасної української літератури різноманітних жанрів. «Книга захиснику» – це можливість сказати «дякую» за цілодобову службу, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна. Запрошуємо долучитися до збору книг для українських воїнів, що перебувають зараз у шпиталях.

Контактна електронна адреса: zknuga@gmail.com У випадку виникнення додаткових питань просимо звертатися до координатора проєкту (Мар’яна Верхотурова +380969707937).

Віримо у подальшу плідну співпрацю!