Засідання Президії Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

22 грудня 2021 року у дистанційному форматі відбулось чергове засідання Президії Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Під час засідання було затверджено Перспективний план роботи Ради молодих учених на 2022 рік, а також Перспективний план заходів, які відбудуться у 2022 році.

Після цього перейшли до обговорення перспектив співпраці з Fulbright у 2022 році. Наразі ведеться підготовка до спільних заходів, тому слідкуйте за анонсами.

У завершальній частині засідання обговорили ініціативи Міністерства освіти і науки України щодо Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними. За результатами обговорення було розроблено алгоритм дій, який буде реалізовано Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Возможно, это изображение (текст)