ЗИМОВА онлайн ШКОЛА ВОЛОНТЕРСТВА для молодих учених _відкриття

Рада молодих учених при Міністерстві освіти та науки України оголошує набір учасників ЗИМОВОЇ онлайн ШКОЛИ ВОЛОНТЕРСТВА для молодих учених в рамках реалізації проєкту British Council «Активні громадяни», спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку».

Програма школи включає 7 практичних тренінгів від провідних науковців, тренерів та фасилітаторів України, спілкування з цікавими людьми, участь у індивідуальних консультаціях з основ проєктної діяльності, менторську підтримку.

Протягом тренінгів та консультацій ми розглянемо законодавчі, організаційні, соціальні, психологічні аспекти волонтерства та волонтерської діяльності, культуру волонтерства та активного громадянства, основи ефективної комунікації та соціальної відповідальності. Окрема й особлива увага буде зосереджена на практичних методах та інструментах розвитку soft skills, комунікативної компетентності та проєктної діяльності. Важливим аспектом навчальної програми є проєктний дизайн та проєктний менеджмент. Учасники та учасниці Школи волонтерства матимуть змогу розробити власний соціальний проєкт та презентувати його. На вас чекають дискусії, обговорення, тренінги та ігри.

Робота школи розпочинається 19 січня 2022 року.

Для участі прохання обов’язково заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/94brSYmWTXKxTDG49

Дедлайн: 15.01.2022 року.

Учасники тренінгу, які виконають домашнє завдання, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Волонтерська програма для молодіжних центрів реалізується ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді” за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми “Активні Громадяни” від Британської Ради в України

#Школа_волонтерства_для_молодих_учених

#РМУ_при_МОН_України

#Міжнародна_фундація_розвитку

Возможно, это изображение (текст «BRITISH COUNCIL British Embassy Kyiv AiM! 3иmoBa oHлaйH wKoлa BoлoHTepcTBa AлR moлoAиx y4eHиx moлoAиx paAa y4eHиx HHIWESY WARWA фyHAauиR po3BиTKy wann COSSOCES 19.01.-28.01.202 p.- TpeHHrи 29.01. 16.02.2022 p. KoHcyлbTauи»)