??? МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

Номінація 63 “Менеджмент та управління персоналом”

Номінація 92 “Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук”

ХІМ МАРІЯ КІМСАНІВНА – старший викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», аспірантка ІV року навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», фахівець з міжнародної академічної мобільності Центру міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка», Президент ГО «Інститут соціальних та економічних ініціатив», фасилітатор Британської ради в Україні, громадська радниця Західного регіону.

Здобутки:

жовтень 2020 р. – лауреатка обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської обласної державної адміністрації за значні досягнення в галузі науки, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі;

опублікувала понад 60 наукових праць (3 колективні монографії, 1 стаття, що входить до НМБД Scopus, 2 статті у закордонних виданнях, понад 39 статтей у фахових виданнях України, 1 свідоцтво на авторське право на твір) та 50 навчально-методичних праць (серед них 2 навчальні посібники);

бере активну участь у написанні та реалізації міжнародних проєктів. З 2017 року пройшла більше 30 курсів підвищення кваліфікації, проводжу курси підвищення кваліфікації з поглиблення знань та покращення практичних навичок використання англ. мови в професійній діяльності, а також за тематикою «Міжнародні освітні програми» та «Міжнародні освітні проєкти» при НУ «Львівська політехніка».

Email: Mariya.K.Khim@lpnu.ua

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек и текст)