??? МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

СТАНКЕВИЧ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Номінація 3 “Науковий Facebook блогер”

2 роки адмініструє групу у Фейсбук “Спроси энтомолога”, яка є однією з найбільших спільнот, щодо питань ентомології та захисту рослин.

Номінація 17 “Науковець з наукометричною базою”

Має 69 проіндексованих публікації у виданнях Категорії А. 206 цитувань та h- індекс 8. В гугл академії 449 цитувань. h- індекс 11.

Номінація 18 “Наукова та науково-популярна книга”

“Техноекологія” – навчальний посібник, присвячений проблемам техно екології. Перше видання у Харкові для студентів і виробництва та для всіх кого цікавлять проблеми екології.

Номінація 19 “Монографія”

На конкурс було представлено 3 монографії видані у 2020 році.

1. Станкевич С.В. Ринок пестицидів України: монографія. Харків: Видавництво Іванченка І. С., 2020. 175 с.

2. StankevychS.V., Yevtushenko M.D., Vilna V.V. Dominant pests of spring rape and mustard in the eastern Forest-Steppe of Ukraine and ecologic protection from them: monograph. Kharkiv: Publishing House I.Ivanchenko, 2020. 140 p.

3. Stankevych S.V., Biletskyj Ye.M., GolovanL.V. Polycyclic character, synchronism and nonlinearity of insect population dynamics and prognostication problem: monograph. Kharkiv: Publishing House I. Ivanchenko, 2020. 133 p.

Номінація 35 “Екологія та охорона навколишнього середовища”

Магістр з екології. Доцент кафедри екології та біотехнології. Автор 3 посібниківта 4 монографій з питань екології і 69 статей в екологічному журналі Категорії А.

Номінація 53 “Агрономія”

Завідувач кафедри фітопатології та ентомології факультету агрономії та захисту рослин. Автор 15 посібників, 6 монографій та понад 400 публікацій з питань агрономії.

Email: sergejstankevich1986@gmail.com

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек и текст «номнаци 3, 17, 18, 19, 35 ΤΑ 53 науковий Facebook блогер науковець наукометричною базою Hay кова ra ково- популярна книга монография екология ra охорона навколишнього середовища агрономия»)