Чергове засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

26 січня 2022 року у дистанційному форматі відбулось чергове засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. На початку засідання було затверджено звіт РМУ при МОН за 4 квартал 2021 року, річний звіт за 2021 рік, а також перспективний план діяльності Ради та перспективний план заходів на 2022 рік.

Після цього перейшли до обговорення питань пов’язаних із функціонуванням Ради: нові напрямки у діяльності Рад молодих вчених, стан реалізації проєктів РМУ при МОН та подальша оптимізація діяльності.

Також, під час засідання було делеговано від Ради двох представників до комісії з проведення попереднього конкурсу на здобуття стипендій КМУ для молодих вчених.

Досить продуктивним вийшло обговорення перебігу Конкурсу проєктів науково-дослідних робіт молодих вчених, що фінансуються за кошти державного бюджету.

Окрім цього, варто відзначити активізацію РМУ при МОН, а також ініціативи, щодо розвитку рад молодих учених сектору безпеки та оборони України.

У завершальній частині обговорили результати проєкту “Здобутки молодих вчених”, а також старт наступного етапу проєкту.

Також було підтримано подальші кроки, щодо розробки пропозицій щодо молодіжного іпотечного кредитування, Конкурсу щодо здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Наступне засідання відбудеться 23 лютого 2022 року.