#Eurodoc20Years

Друзі, колеги!

Раді повідомити, що цьогоріч #Eurodoc (Європейська рада аспірантів і молодих дослідників) святкує своє 20-річчя!

Тож 2 лютого 2022 року о 17.00-18.30 (CET) відбудеться урочисте відзначення цієї дати на платформі Zoom. Від української національної делегації, яку представляє РМУ при МОН, братимуть участь національні делегати.

Разом з тим Eurodoc щиро запрошує усіх бажаючих молодих вчених відсвяткувати цю важливу подію разом, приєднавшись до події на YouTube каналі. Під час заходу організатори продемонструють активність Eurodoc за попередні роки та спробують зазирнути в майбутнє Європейського дослідницького простору та визначити роль у ньому дослідників ранньої кар’єри (ECR).

Уся інформація про подію доступна на сайті Eurodoc http://eurodoc.net/20

НАгадаємо, що Eurodoc є колективною федерацією 29 національних асоціацій дослідників ранньої кар’єри (ECR) з 26 європейських країн. Євродок був заснований у 2002 році, а потім створений у 2005 році як неприбуткова міжнародна волонтерська організація, що базується в Брюсселі. Як представники ECR на європейському рівні, Eurodoc співпрацює з усіма основними зацікавленими сторонами в галузі досліджень та інновацій в Європі. Eurodoc насамперед зосереджує увагу та захищає аспірантів та молодих дослідників.

З 2014 року Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України є національною асоціаці’ю, що представляє інтереси українських молодих дослідників у Eurodoc

#РМУ #RMU #міжнародна_діяльність #anniversary

На зображенні може бути: 5 людей та текст «UTURE UTUREPA UTUREP 20 #WeAreEurodoc Agnieszka Żyra UTURE Alexander Hasgall ÛG Ludovic Garattini Mostafa Moonir Shawrav 02.02.2020 Bancussion FUTURE UTU PASI DISCEUTURE FUTURE moderated by UTURE PAST FUTURE Margaux Kersschot»