Старт конкурсу «Молодий вчений року»

01.06.2022 року в режимі онлайн відбулося офіційне відкриття щорічного конкурсу «Молодий вчений року», який організовує РМУ при МОН.

Із-за вторгнення російської федерації на території України, захід у 2022 році буде проведено в онлайн-форматі.

Після урочистого виконання державного гімну із вітальним словом виступила голова Ради молодих вчених при МОН України, пані Олеся ВАЩУК, яка вказала на основні відмінності Конкурсу 2022 року та запросила до участі молодих науковців.

Після цього з вітальними словами виступив в.о. директора Представництва Польської Академії Наук в Києві, пан Матеуш БЯЛАШ. Він зазначив про високий інтерес до нашого дійства з боку іноземних партнерів. Адже, в такий нелегкий час, підтримка молодої науки є важливою складовою боротьби України на міжнародній арені. Варто зазначити, що пан Матеуш Бялаш є представником спонсора заходу. Саме так, цьогоріч у конкурсу є іноземний спонсор!

Голова оргкомітету конкурсу пані Анна ГАКМАН розкрила особливості проведення Конкурсу в 2022 році, презентувала сайт, Положення та номінації цьогорічного Конкурсу.

Сергій Куницький, член організаційного конкурсу, акцентував увагу слухачів на кількісній та якісній характеристиці Конкурсу 2021 року та закликав до участі молодих науковців в проєктах РМВ при МОН.

Досить важливою подією став Feedback від Лауреатів конкурсу «Молодий вчений року – 2021». Своїми враженнями поділились Лауреат номінації «Винахідник року в галузі суспільних і гуманітарних наук» Інна ГОНЧАРУК, Лауреат номінації «Науки про землю» Катерина САЙ, Лауреат номінації «Металургія» Юрій БЄЛОКОНЬ, Лауреат номінації «Психологія» Алісар ГУДІМОВА. Переможці минулорічного Конкурсу акцентували увагу на власних враженнях та розповіли як Конкурс вплинув на подальшу їх професійну діяльність.

У завершальній частині учасники мали змогу поспілкуватись із представниками організаційного комітету.

Більш детальну інформацію про щорічний конкурс «Молодий вчений року» можна знайти за посиланням: https://leaderscientist.ysc.in.ua/

Організаційний комітет Конкурсу та Рада молодих вчених при МОН України запрошує молодих науковців поділитися своїми досягненнями, отримати національне визнання та забезпечити свій професійний ріст!