ВЕСНЯНА ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ 2.0 – Закриття

Підійшла до завершення робота Весняної школи молодого науковця 2.0 Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

28 квітня 2022 року відбулось урочисте закриття та підведення підсумків роботи Весняної школи молодого науковця 2.0.

У роботі Школи взяли участь 28 слухачів з різних регіонів України.

Олеся Ващук, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України привітала учасників з успішним завершенням тижневого інтенсиву та подякувала за активну участь й мотивацію кожного щодо прагнення до нових знань та необхідних компетентностей, необхідних для сучасного молодого вченого.

Окрема подяка, як від слухачів, так і організаторів Школи була висловлена нашим лекторам: Анастасії Сімаховій, Теодозії Яцишин, Ларисі Макарук, Олені Поліщук та Алісі Сухіх, які протягом тижня ділились практичним досвідом, передавали свої знання на актуальну тематику в умовах сьогодення.

Кожен з учасників мав змогу поділитись своїми враженнями від роботи Школи та рекомендації щодо тих аспектів, які варто було б покращити чи змінити. Ключовим меседжем була необхідність комунікації, взаємної підтримки та прагнення до участі в нових проєктах. Учасники розповідали про своє життя в умовах війни, яким воно є та яких зазнало змін, а також яку роль сьогодні відіграє кожен, наближаючи спільну перемогу.

До обговорення долучились такі слухачі: Приступа Яна, Жамбей Тетяна, Мараховська Ксенія, Костьов’ят Ганна, Лозова Людмила, Павельєва Анна, Бойко Валерія, Успенська Інна, Сокірба Єлизавета, Грузін Наталія, Єлесіна Марина, Кайтанджян Ганна, Докус Ангеліна, Давтян Аракся, Зачосова Наталія, Голя Галина, Чалюк Юлія, Поп’юк Яна, Борисюк Оксана, Шатіло Оксана, Ніколайчук Тетяна, Глушич Валентина, Гончарова Олена, Останіна Аліна, Торган Володимир, Гудімова Алісар, Лютинська Марина, Котелевець Анастасія.

Враховуючи надзвичайно складну ситуацію та військові дії на території України, Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України подібними заходами об’єднує молодих учених, лекторів та формує середовище взаємної підтримки та коло однодумців. Стійка громадянська позиція, патріотизм та відданість справи – ті риси, які були є і будуть притаманні кожному ученому, кожному українцю.

По завершенні, кожен з учасників отримав Сертифікати про участь у роботі Школи.

Бажаємо усім миру, благополуччя та скорішої Перемоги.

До зустрічі на нових проєктах від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України! Все буде Україна!

Возможно, это изображение 18 человек и текст