Засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

04.05.2022 р. у дистанційному форматі відбулось чергове засідання Ради молодих учених при міністерстві освіти і науки України.

На початку засідання голова РМУ при МОН пані Ващук ознайомила присутніх з результатами діяльності під час війни. Було акцентовано увагу на тому, що усі заходи та проєкти реалізовуються надалі. Усі заходи будуть проведені з урахуванням умов воєнного стану. Також, було зазначено, що всі представники спільноти молодих науковців доєднались до волонтерського руху, тим самим, молодь вносить свій внесок в розбудову країни та посилення обороноздатності.

Логічним продовженням попереднього блоку питань було обговорення строків проведення та організації ІІІ Всеукраїнського Форуму рад молодих вчених. Вже зараз відомо, що Форум відбудеться у другій половині вересня у дистанційному форматі, тому слідкуйте за анонсами.

Після цього було обрано делегатів від України для участі в Annual General Meeting. Захід відбудеться 11 червня 2022 року, у місті Вільнюс.

Надалі перейшли до обговорення питань, які цікавлять молодих науковців. Зокрема, щодо роз’яснень відносно перетину кордонів.

Після цього обговорили внесення змін та реалізацію проєктів РМУ при МОН. За результатами обговорення внесли зміни до Положення РМУ при МОН «Про проєкт «Ніч молодіжної науки» щодо обмеження кількості учасників від однієї установи (ЗВО/НДУ) до чотирьох. Також затвердили формат та строки проведення конкурсу “Молодий вчений року”. Конкурс відбудеться, слідкуйте за анонсами.

Наприкінці засідання розглянули ряд питань пов’язаних з оновленням складу.

Наступне засідання відбудеться 1 червня 2022 року о 11:00

Возможно, это изображение 18 человек и текст «nasta олеся ващук O олег маренков Andrii Khorolskyi Kunytskyi NUWEE iPadLarysaMakaruk Makaruk елизавета куликова PMB оода) олександр прохорчук олена i̇кторi̇вна акман Mich Shepitko oleg.savenkov Liudmyla Pidkuimukha Vladyslav Sikora Aлica Cyxix Anica Cyxix иван чека попросить вкл *** наталия леривна роль олеко андра мандич MaraG Galat нна семенець орлова (експерт)»